| anonim_4396 a întrebat:

TPU sunt distrusa,,,imi place un baiat foarte mult si nu stiu deloc ce sa mai fac,,, am vb cu el pe mess si in realitate(mentionez ca suntem la aceeasi scoala si avem sport deodata) cand ne vedem ne salutam pur si simplu si trecem unul pe langa celalalt. nu vreau sa incerc sa nu ma mai gandesc la el deoarece ne potrivim prea mult, va rog mult sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Eu zic ca daca faceti sportul impreuna, lui ii place mai mult de tine, mai exact de colantii de pe tine... laughing love struck

| neutrino a răspuns:

Daca ii placei baiatului, acesta ar fi facut primul pas. Daca nu a facut-o inseamna ca nici nu te place si nici nu aveti prea multe in comun. Te-ai inselat.

| andenda a răspuns:

De ce ti-ai mai facut cont daca nu vrei sa ajuti?

| BiaBianca33 a răspuns:

Buna. spune-i de sentimentele tale ca sa stie, nu castigi nimic daca taci si suferi. succes big grin

| burtila a răspuns:

Pai sunpe-i ca-l iubesti si poate va porni o situatie frumos, o poveste frumoasa.
vezi el ce parere are si daca e sa mearga, succes! fii increzatoare in ceea ce vrei sa faci!
sa nu-ti apra rau niciodata de ceea ce-ai facut, daca ai fost fericit cand ai facut fapta.