| Naomi16 a întrebat:

Tpuuu.imi place de un baiat de la mine de la liceu si cred ca din vedere ma stie.ma rog.nu ne salutam sau ceva.si vreau sa fiu cu el pana de revelion pentru ca stiti ca la revelion de obicei iese cu combinatii si eu fac revelionul in alta parte nu cu el si vreau sa ma ajutati dati-mi sfaturi.cum sa fac sa fiu cu el? adica nu as vrea sa-l vad sa fie cu altele (maj fetelor stiti sentimentul ala cand vedeti baiatul pe care-l placeti cu alte fete) si va rog ce as putea sa fac sa fiu cu el pana de revelion? adica pana de craciun de fapt. va rog ft mult. FUNDA

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

In primul rand Grabeste-te! Timpul nu sta in loc pana te decizi tu ce sa faci big grin
Incearca sa te imprietenesti cu el happy
Pur si simplu baga`l in seama laughing
Cu oriceeee.
Intreaba-l cat e ceasul. sau chestii banale, apoi, faceti cunostintza big grin
Dupa care, incearca sa tii legatura cu el happy
Iar cand sunteti deja prieteni destul de buni. Sari pe el! laughing
Dar nu exagera straight face