| Naomi16 a întrebat:

Tpuuu.imi place de un baiat de la mine de la liceu si cred ca din vedere ma stie.ma rog.nu ne salutam sau ceva.si vreau sa fiu cu el pana de revelion pentru ca stiti ca la revelion de obicei iese cu combinatii si eu fac revelionul in alta parte nu cu el si vreau sa ma ajutati dati-mi sfaturi.cum sa fac sa fiu cu el? adica nu as vrea sa-l vad sa fie cu altele (maj fetelor stiti sentimentul ala cand vedeti baiatul pe care-l placeti cu alte fete) si va rog ce as putea sa fac sa fiu cu el pana de revelion? adica pana de craciun de fapt. va rog ft mult. FUNDAAAAA

1 răspuns:
| LeeHyoWook a răspuns:

Off atat de rapid x_X Nu stiu daca merge asa repede, dar uite niste sugestii:1.Incearca sa faci rost de id lui, daca te intrebare de unde ai id lui ii spui ca din schimb de liste.2.incepi sa vbesti cu el gen.aa stii din ce liceu esti te faci ca nu il stii...^.^ si afli informati despre el, si in acelasi timp afli daca este singur 3. peste 3-4 zile de cand te cunoste, ii faci o propunere sa iesiti pe afara asta ar putea merge chiar poate o sa te placa si poate va merge si poate te va placea din prima si asa poate o sa fiti impr, NU, UITA! Nu poti sa comanzi sentimentele altora, iti urez succesc, sper sa mearga, sper sa fii cu el. puppy dog eyes. good luck thumbs up