| anonim_4396 a întrebat:

Traiesc o iubire imposibila ce as putea face nu pot uita?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa treci peste momentele grele timpul le rezolva pe toate.

| Азбука a răspuns:

"Intrebarile utilizatorului Adrian
(1 răspuns) Traiesc o iubire imposibila ce as putea face nu pot uita?
(3 răspunsuri) Traiesc o iubire inposibila ce as putea face nu pot uita?
(2 răspunsuri) Traiesc o iubire inposibila ce as putea face nu pot uita?"
- Uite ca pana si "inposibilul" este imposibil - chiar si din a treia incercare! Bravooo!

| Азбука a răspuns:

Inteligentule, nu ai obosit dandu-mi gramada asta de stupizi la toate raspunsurile? laughing
Esti bolnav! - si "inposibil" sa te vindeci!

| ELLSSA a răspuns:

Nu cred ca exista iubiri imposibila.
In iubire totul este permis.Ai curajul de a lupta pentru el si nu te lasa batuta.
Imposibila ar fi daca el nu te-ar iubi...

| pink07 a răspuns:

Este extrem de greu prin ceea ce treci.straight face
nu poti face prea multe.doar sa iti amintesi mereu,, doar timpul vindeca ranile''. Daca fata pe care o placi nu iti da atentie, iar tu ii dai foarte multa atenti inseamna ca e plictisita.Nu o mai baga in seama deloc iti spun sigur ca ea se va intoarce la tine.
succes! smug

| yonutzmircea18 a răspuns:

Cauta pe altcineva...