| anonim_4396 a întrebat:

Traiesc o iubire inposibila ce as putea face nu pot uita ?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Ai putea sa renunti sa te mai gandesti la iubirea aceea imposibila si sa iti cauti o alta iubire care sa fie posibila.
Iesi mai mult, implica-te in mai multe activitati, socializeaza mai mult si astfel vei avea sansa sa cunosti o fata mult mai interesanta decat cea pe care nu o poti uita. Iar in felul acesta, usor, usor incepi sa uiti de iubirea imposibila si te axezi mai mult pe cea posibila.
Important este sa iti doresti cu adevarat, ca daca vrei poti! Bafta!

| Азбука a răspuns:

Incearca sa scrii in loc de inposibila, imposibila - poate asa iti va fi mai usor...

| alinac a răspuns:

Ori faci posibila, ori renunti

| habibi2012 a răspuns:

Incearca sa te resemnezi si gasesteti pe cineva macar pentru o vreme pana o uiti