| anonim_4396 a întrebat:

Traim, traim si traim. Iubim sau facem confuzii intre iubire si dorinta, intre tipatul carnii si ceea ce simtim sufleteste.Ne facem legaminte unii altora in biserica sau la starea civila, aruncam dragostea in fata fagaduintelor si a asteptarilor desarte in timp ce nu o putem simti cu adevarat decit in momentul in care persoana respectiva e pierduta definitiv.Ne agatam cu impertinenta de aparente si avem orgoliul ca se merita?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare face ce vrea in viata, unii isi intemeiaza o familie, altii isi inseala persoana iubita, altii raman singuri si fac sex cu prostituate, si din pacate cei discapacitati nu fac sex niciodata.

| Hombre a răspuns:

Bai animal X am deja un volum de feteasca negra incurgitat si pot sa-ti spun ca am atata impertinenta incat o cer de nevasta pe regina Marelui Regat al Marii Britanii si al Irlandei de Nord.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Rosi, adu si o scripca batrana de lemn, macar sa stim o treaba.

| Candice a răspuns:

Trist dar adevarat straight face

| play4girls a răspuns:

Ce pshihologic o arzibig grincu intrebarea asa ai dat ''sah-mat''! vorbind de dorintele sentimentale ale subconstientului,cea ce alti o numesc iubire,eu cred ca e doar o atractie incontrolabila care provoaca placere si chiar si suferinta, e de la natura, pana la urama suntem mamifere. legaturile spirituale(biserica)nu sunt de acord cu ele ca nu au nici o treaba(fiind ateu) si chiar si cele legale(starea civila)nu cred ca un act poate sa schibe sentimentele si dorinta dea treai soi dea ati inparti viata cu alta persoana(cea ce pe mine ma inspaimanta...nu cred in casatoriilaughing )iar cand perzi persoana in care ai incredere totala si va stiti toate defecte(sunteti una si aceiasi persoana)e normal sa realizezi cea ce ai simtit cu adevarat pentru el.orgoliul nu ar trebui sa existe intr-o relatie bazata pe adevarate sentimene.trebuie sa gandesti divers si sa vezi viata ca o distractie si ca pe un joc, in care cand pierzi, dai ''new game'', si mai ales cu ajutorul prietenilor reusesti tot tipul sa duci jocul la final si sa fii catigator...play4girl!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un volum de "cotnari".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata-i o curva! Imi place sa traiesc in concubinaj cu ea.
Rosinanta, pana la cat este deschis la biblioteca in seara asta?