| lplostonyou a întrebat:

Cand ne simtim noi mai fericiti, cand ii uram pe altii si ii respingem sau cand ii acceptam asa cum sunt si ii iubim, fericirea noastra e mai importanta decat fericirea altora? sau putem fi si noi fericiti daca ii facem pe altii fericiti? intelegeti ce vreau sa zic happy

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Bineinteles ca putem fi si noi fericiti daca ii facem fericiti pe altii(dar nu va ganditi la prostii, baietilor!)

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Era o formatie Morometii care aveau o bucata a carei refren se termina exact cu intrebarea ta;"Baietii mei sar in ring/Fetele dau din buric/Ma-ntelegi ce vreau sa zic?".Nu stiu decit ca sint schimbat-or iar fericirea mea nu poate fi decit la fel ca mine.Tu ceri prea mult de la oameni. Ceri ca fericirea lor sa aiba directii bine prestabilite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca unu are PC cu 4 GB RAM, si tu cu 400 oare care e mai fericit? Te bucuri pentru fericirea lui?