| Sara2 a întrebat:

Trebuia sa imi vina menstruatia azi, 20 ianuarie dar nu mi-a venit, maine deja suntem in 21, este posibil sa fi ramas insarcinata? mentionez ca toate contactele au fost protejate cu prezervativ, si prezervativul a fost verificat la final si era intact, dar sunt foarte ingrijorata, pentru ca in ultima vreme am si f mare pofta de mancare, oare sa fi ramas? sunt sanse daca am folosit prezervativul?

6 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Poate fi vorba de o dereglare.Ai o perioada in care esti mai stresata. Daca ai avut numai contacte sexuale protejate si ai si verificat nu ai de ce sa iti faci griji.Sa nu mai stai stresata ia un test de sarcina(Sure Check sau Clear Blue costa cam 13 lei) pe care sa il faci dimineata.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Eu nu cred ca ai ramas insarcinata poate ca doar ti-a intarzaiat putin iar in legatura cu pofta de mancare eu de exemplu nu aveam deloc pofta de mancare iar dupa mi-a venit pofta de mancare, se poate intampla. Nu te ingrijora :*

| Lur656i a răspuns:

Nu te speria, am patit si eu. o sa.ti vina :*

| EdiiThxoxo a răspuns:

In aceiasi situatie sunt si eu :-s

| ely94 a răspuns:

E posibil sa iti intarzie o zi 2 3.nu te panicawinking

| Andruschaa12 a răspuns:

Am patit si eu sa imi intarzie stai linistita. daca chiar esti asa ingrijorata fa-ti un test de sarcina si ai sa vezibig grin:*.