| Simonik18 a întrebat:

Trebuie sa te epilezi in zona intimă prima data?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Fiindca in nici un caz igiena nu consta in epilarea zonei intime. Aceasta impresie absolut gresita este valabila doar intr-o tara ""de 2 lulele"" ca asta a noastra. laughing In multe tari femeile incp sa renunte la aceasta imbecilitate (Franta, Anglia) sau sunt obligate sa se epileaza prostituatele pentru a fi recunoscute, in toate tarile orientale (Japonia, Tailanda, Koreea, etc.) Te epilezi doar daca iti face placere sau iti faci o freza frumoasa, perfect intretinuta, precum un gazon englezesc happy

| Mak99 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai "spart-o" cu raspunsul tau...

| Simonik18 explică (pentru Mak99):

Pana la urma fiecare accepta ce raspuns ii place

8 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Asa ar fi dragut.

| MiruD a răspuns:

Pentru o igiena stricta, da. O femeie mereu trebuie sa aiba grija de ea si sa se îngrijească.

Răspuns utilizator avertizat
| Daiiiiana a răspuns:

Bună!
Da, ar fi indicat.
Nu doar pentru că e prima dată, ci pentru că ești femeie și trebuie să fii îngrijită, pentru tine, în primul rând.