| AvalohAlyn a întrebat:

E bine sa te epilezi sau nu in zona intima? Cum e mai bine? Cu sau fara par pubian? Voi cum procedati?

11 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Eu port aparat dentar, deci îi prefer epilaţi. Dar doar din acest motiv.

| Gregory a răspuns:

Salut! Consider că este igienic să faci acest lucru, mai ales acum că a venit sezonul cald. De cele mai multe ori folosesc o cremă epilatoare, dar uneori îl tund și cu foarfeca. happy

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

O "pasarica" cheala reprezinta cea mai deplorabila priveliste posibila.Am militat si o fac in continuare pentru mentinerea unei "frizuri" care sa incante cat mai placut privirea. Freza se poate aranja cu o masina de tuns si o forfecuta si bineinteles mult bun gust de "hairstylist

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu-mi spui ca ai intalnit barbati cu penisul acoperit de par? Ar mai fi o posibilitate dar ma intreb daca reusesti sa inghiti o "scula" pana-n "radacina" si astfel sa te deranjeze parul aflat la baza?

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dacă vrei să-mi ceri ceva, poţi să o faci şi direct, după cum ai văzut, sunt o tipă deschisă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ok am sa tin seama.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o persoana mai religioasa n-ai voie. E pacat.

| Gregory a răspuns (pentru anonim_4396):

Părintele meu duhovnic mi-a spus că lucrurile ce țin de igiena personală nu sunt considerate păcate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gregory):

Era sarcasm. tongue

| CatalinaMA a răspuns:

De la o anumita varsta trebuie sa dai si stuful jos daca pot spune asa, deci e foarte ok sa te epilezi