| DolceChrs a întrebat:

Trec direct la subiect.Mi-am bagat degetul in vagin...si a intrat cam 6-7 cm.Mai sunt virgina sau nu.Nu mi-a curs sange sau...nu ma doare..

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ai băgat DOAR un singur deget, NU e nici o problemă - poţi să stai LINIŞTITĂ, că SIGUR eşti încă VIRGINĂ!
Eu am alte nelămuriri ( şi nu mă apuc aici şi acum să fac mişto de "problemele" tale, aşa cum au făcut alţii ) : Important este de ce ai făcut-o!

Am studiat şi celelalte întrebări ale tale şi am observat că ai DOAR 15 ani, deci CONCLUZIA ar fi că ai fost curioasă!

Dacă ( în plus ) ai ÎNCERCAT să te satisfaci/exciţi SINGURĂ ( deci să te masturbezi ), atunci NU trebuie să bagi degetele în vagin ( rişti să rupi himenul ) - poţi simţi acea PLĂCERE şi prin masarea CLITORISULUI!

Şi, sub nici o formă, să nu bagi în vagin alte "obiecte" - că RIŞTI să te dezvirginezi singură sau să alunece înăuntru ( şi apoi să vezi probleme... )!

Sper că aceste explicaţii să te ajute; dacă mai ai alte întrebări, nu ezita să mi le pui şi voi încerca să te ajut!

Dacă vrei să întrebi chestii mai INTIME ( care nu pot fi postate aici, pentru public ), atunci poţi să-mi trimiţi mesaj PRIVAT ( din secţiunea Mesaje ) - şi promit răspuns!

| bogdan72 a răspuns:

Da, mai esti.

| EUBMV89 a răspuns:

Cred ca da, daca nu te-a durut si nu ti-a curs sange presupun ca inca mai esti virgina, dar daca vrei sa continui asa ar fi mai bine sa nu il mai bagi sau sa iti bagi doamne fereste altceva. Daca vrei sa ajungi la orgasm nu trebuie neaparat sa iti bagi degetul.

| Mandarina888 a răspuns:

Himenul nu se rupe atat de usor, himenul se rupe atunci cand peretii vaginului se intind sa cand este penetrat de ceva mai mare in volum, himenul este foarte elastic si se intinde, el doare foarte tare atunci cand se rupe si de obicei fata isi da seama de lucrul asta, e posibil sa nu iti fi atins deloc himenul pentru ca poate fii situat mai sus, eu zic ca inca esti virgina!

| Stefanuccio a răspuns:

Nu nu ai nimic stai linistita.HandJob placut.

| Chriszu_Zozole_1995 a răspuns (pentru Stefanuccio):

Tare asta cu handjob-ul placuta laughing)

| JoIIyJoker a răspuns:

Ce dracul, nu esti buna de nimic! Ai degetele scurte.Te intreb si eu ceva: au murit toti prostii de pe langa tine?

| ChayFanSan a răspuns:

Ori ai degete foarte lungi...ori ti-a scapat si mana inauntru, daca a intrat 7 cm,... oricum, daca inainte de asta nu ai facut sex, sunt toate sansele sa fii inca virgina

| Andrei2903 a răspuns:

Cati ani ai?

| adinho1991 a răspuns:

Daca ai himen elastic nu iti curge sange dar cred ca inca esti virgina adica n-a trebuia sa ai o reactie a corpului sa simti tu ca nu mai esti virgina adica na *** incearca insa totusi cu un baiat big grin