| Deniisaaa a întrebat:

O sa trec direct la subiect...mi-am bagat degetul in vagin dar nu mi-a curs sange si nici nu m-a durut dar insa am observat ceva neobisnuit acum arat mai ciudat ca inainte deoareceacum zici ca sa desfacut o petala nu stiu cum sa spun.una din pielea acea care acopera gaura vaginului s-a dat la o parte.Ce inseamna? mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| Zizzou a răspuns:

Nu mai esti virgina straight face. Nu stiu cum ai reusit sa te dezvirginezi singura [fara niciun motiv] dar totusi daca chiar vroiai sa simti "senzatia" nu trebuie sa iti bagi degetele adanc [preferabil deloc]. Nu mai esti virgina, depinde si cati ani ai [daca esti mica poate te va certa maicata daca afla].

| GoguSteriade a răspuns (pentru Zizzou):

Sa vezi cand n-o s-o creada ma-sa ca si-a rupt himenul singura, atunci distractie. laughing

| Deniisaaa explică (pentru Zizzou):

Am 15 ani.

26 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi dacă vă mînîncă in c..r, asta pățiți.

| Deniisaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost curioasa.big grin

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Deniisaaa):

rolling on the floor)))))). " cuul "

| Deniisaaa explică (pentru Mαdαliηα):

Mdalaughingee asta erolling on the floor

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Deniisaaa):

Daca zici tu ca nu te controleaza e bun smug.

| Deniisaaa explică (pentru Mαdαliηα):

Adica sperlaughing)

| GoguSteriade a răspuns:

N-am nevoie, imi face maica-ta destule, daca vrei sa vorbim asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Eu sunt elegant si sa stii ca ma ta e o curvaaa si tactuoo e un betiv, sper ca am fost destul de diplomat prostule

| elenusa12 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Si mai ziceai de mine ca ma cert cu toti, si tu te certi toti care raspund la o intrebare.

| GoguSteriade a răspuns (pentru elenusa12):

Eu macar scriu corect.

| Zizzou a răspuns:

Denisa esti nebuna laughing Te afecteaza Redu. Vezi sa nu te vad pe la tv cu fusta fara chiloteihee hee

| Mαdαliηα a răspuns:

laughing)))) La ce te uitai cand ai facut asta? laughing)))).

| Deniisaaa explică (pentru Mαdαliηα):

rolling on the floor La nimic ma plictiseam si mi-a dat prin cap sa incerclaughing

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Deniisaaa):

Nu esti sanatoasa kiss, te omoara mama ta! x_x

| Deniisaaa explică (pentru Mαdαliηα):

Daca afla rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mαdαliηα):

La avizierul cu intretinerea.

| Deniisaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor))))))))Pe bune? ce anpulea sunteti uni din voi

| elenusa12 a răspuns:

Inseamna ca nu mai esti virgina.

| popm3 a răspuns:

NU mai esti virgina.
Nu te-a durut deoarece nu a fost un ''obiect'' mai gros, iar din cauza asta nici nu ti-a curs sange

| Deniisaaa explică:

Am 15 ani! Si nu prea cred pentru ca nu mi-a curs sange si nici nu m-a durut...

| elenusa12 a răspuns (pentru Deniisaaa):

Si eu mam nascut in acelasi an ca tine si am 13 ani.

| Deniisaaa explică (pentru elenusa12):

Am pus la nimereala tongue miera lene sa pun corecttongue

| Deniisaaa explică:

Faza e ca am doar o petala stiam ca daca te dezvirginezi trebuie sa ai doua... e adevarat?

| Deniisaaa explică:

Eee...asta elaughing mama nu ma controleaza tongue