| RAY a întrebat:

Tu ai sta cu cineva intr-o relatie care nu te atrage fizicul lui /ei?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Nu. Daca nu simt absolut nimic fizic, nu.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca m as intelege bine cu ea da, si ar trebui sa am ceva in comun cu ea, adica aceleasi obiective si părti comune, altfel nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu as sta cu cineva intr-o relatie daca ma atrage doar fizicul si este o chimie acolo fara comunicare si puncte comune.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Iti spun ce cred eu despre fizic si moral.Fizicul conteaza doar cam 30-40% intr-o relatie, pe cand moralul/personalitatea/lucrurile in comun conteaza 60-70%.Dejeaba iti place de cineva, cand tu ii vezi doar fizicul, aceea nu e dragoste, "iti place" doar ca arata bine, si relatille astea nu tin timp indelungat.Dar daca ai multe lucruri in comun, personalitatile vi se potrivesc, atunci aceea va fi o relatie reusita.Ambele conteaza, si fizicul si moralul, dar pentru miinne parca mai mult moralul

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePunkGuy34):

"Fizicul conteaza doar cam 30-40% intr-o relatie, pe cand moralul/personalitatea/lucrurile in comun conteaza 60-70%" wow, cred ca ai facut analize foarte concrete.

https://www.google.it/......ps?/search

daca ea ar fi perfecta din toate punctele de vedere, ai fii cu ea?

| DnZuuL a răspuns:

Fizicul conteaza.Dar nu atit de mult pe cat conteaza celelalte lucruri "interioare". Opinia mea.Pace happy

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza fizicul, acum, inainte da! Inainte de a incepe relatia cu iubitul meu am zis ca eu nu o sa ma indragostesc niciodata de el pentri ca e mai plinut, insa cu cat am vorbit mai mult cu el, inevitabil m-am indragostit si azi dupa 1 an si 8 luni suntem tot mai fericiti, impreuna!

| slowbeat a răspuns:

Daca ma atrage caracterul lui, atunci as incerca. O persoana care te accepta asa cum esti si nu incearca sa te schimbe este cel mai important.