| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu dupa ce te masturbezi mai ai chef sa te uiti la porno?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Pentru ca nu ma masturbez. Pentru ca am o femeie. Si o viata sexuala.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da. Fac un arsenal pentru urmatoarea intalnire dintre mana mea si Gogo.

| 6Anonim9 a răspuns:

Nu, dar mi se accentueaza pofta de sex pasional. Dupa ce m-am masturbat si am avut orgasmul, nu-mi mai trec idei sexuale ciudate prin minte, decat cele clasice (sex vaginal, saruturi in acelasi timp, etc...).

| MedionTcO a răspuns:

Sincer,ca-mi place. Da, mai am chef, presupun ca multa lume face asta.

| fghjklkj a răspuns:

Nu

| exoticc a răspuns:

Dacă mai ai chef, de ce nulaughing))