| Miii a întrebat:

Uff`. spuneti-mi si mie cu ce ar trebuie sa ma dat ca sa nu ma mai usture pielea... am fost ieri la Dunare si m'a prins soarele. [m'a ars]. si ma ustura ingrozitor. cu ce as putea sa ma dau sa nu ma mai usture? [scuzati categoria. dar e urgent]

Răspuns Câştigător
| DilauRo a răspuns:

Incearca sa te dai cu iaurt simplu.O sa vezi cum dispare usturimea.Nu este o gluma iti spun din experienta.

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Ulei de masline cel mai bun, ai arsuri grave. sau consulta un farmacist.

| pynnk a răspuns:

Iaurt sau o crema speciala dupa plaja

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Aloe vera sau crema de galbenelebig grin

| Fericire04 a răspuns:

Iaurt

| CriStiaNa_9883 a răspuns:

Iaurtul intr-adevar este bun dar doar ca sa iti calmeze locul nu sa iti si treaca. Crede-ma ca bepanthen spray este super bun pentru arsuri :*