| xCăpşunici a întrebat:

>Uhy...am o poveste amuzanta!

Si o intrebare! Cititi!

Deci:
Am fost in clasa cu un baiat, Catalin! Am fost cu el! Si a fost super! Dar ne-am despartit, ciudat, dar eu am vrut! Acum nu mai e la noi in clasa. uff... dar fwace Karate cu mine.Aseara am fost si l'am vazut. dupa mult timp.se facuse asa de frumos, si nu a vb cu mine. doar m-a privit in continuu!
Dupa ce ne-am despartit, adica dupa ce am terminat scoala, as vrea sa ne impacam, toti ne spuneau ca ne sta atat de bine impreuna, mi-a zis un preeten de al lui, f bun, cu care am fost dar am ramas prieteni, ca i-a zis ca si lui ii pl de mine! Si ca spera in continuu sa mai facem ceva!
Aseara am avut un vis, in care se faceam ca eram cu tata, in masina si el era in spate, eu ma uitam in spate si l-am azut ca cade~m-am dus la el si el a inceput sa rada si sa ma sarute! ce sa fac?

Plx dau

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Sal.

Din câte am citit din povestioara ta am aflat că tu ai vrut să te desparţi de el şi că acum vrei să fi din nou cu el.
Păi spune-i că vrei să fi din nou împreună cu el şi că îţi pare rău de ce ai făcut în trecut. Cred că te va înţelege. Şi mult noroc.

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Spune-i ca regreti ca v-ati desparit si ca vrei sa fii din nou cu elwinking

| Blondamea a răspuns:

Spuinei ca ai facut o porstie despartindute de el si ca ti-ar place sa fiti iar impreuna

| zizi000 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii dai de inteles ca esti atrasa de el si ca aia vrea. Daca te duci la el si ii spui:" bai baiatule, eu inca tin la tine" s.ar purtea sa functioneze daca e un baiat cu maniere, daca e mai golanas probabil ca va rade de tine cu prietenii lui.straight face
succes si ai grija de tine!happy