| AlecsaAle a întrebat:

Heei TPU.
Este un băiat care am fost cu el.și ne tot certam ne împăcam în fine. Acum câteva zile am încheiat relația.iar seara îmi spune că vrea să ne împăcâm din nou..nu l'am crezut. Noi ne'am despărțit din cauză că el place pe alată fată și mi-a spus că dacă nu merge cu ea se întoarce înapoi la mine. Aseară, deși ne'am despărțit, a venit langă mine și m'a tinut de manâ...iar mai incolo ne'am sarutat. Dar de aseară mă ignoră..si spune ca vrea sa fim cei mai buni prieteni.
Eu ce să fac să renunț să mai sper câ pot fi cu el sau să nu?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Scuze ca-ti spun asta, dar esti un pic cam prostuta, si Eduard a avut motiv serios sa creada ca nu ai mai mult de 12 ani.
Daca nu-ti dai singura seama, ca trebuie sa mai ceri sfaturi de la altii, inseamna ca iti meriti soarta. Trist. straight face

| Lisa01 a răspuns:

O data ce te desparti si te impaci sunt slabe sanse sa mai mearga. Tu daca spargi o cana de exemplu si apoi o lipesti mai rezista ca inainte? Not.Plus ca ceea ce face el se numeste nesimtire. Adica daca aia nu-l aceepta sa inteleg ca vine inapoi la tine ca sa nu stea singur sau ce? Fii fata desteapta sunt desti baieti. Ignora-l total si pana la urma o sa vina el inapoi. (si tu sa nu-l mai primesti)

| Mya66 a răspuns:

Cel mai bine e sa renunti la ideea asta! Nu merita sa speri dupa un baiat care umbla dupa alta! Nu te cunosc dar oricine merita mai mult de atat!

| BLeur a răspuns:

1. Clar ai maxim 12 ani.
2. Nu ştii să scrii ROMÂNEŞTE : ' alată ', pe bune?
3. Nu mai continua cu el.
4. Speri degeaba.
5. Te-a folosit ca pe un şerveţel.
6. Pa.

| AlecsaAle explică (pentru BLeur):

1. Stai calm ca n'am 12.
2. M'am grabit sa scriuwinking
3 Mda mersi de rasp.

| Roland_Szekely_1987_ccqi a răspuns:

Eu cred in tine esti o fata draguta si asculta inima ta si vointa ta ce spune eu zic ca eu as putea ave in tine incredere dar tu in mine nu stiu si despre prietenul tau nu temerita daca bate joc de tine aia mie doare rau de tot la suflet pentru ca esti o fata foarte isteti si dragui dupa parerea al meu