| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...acum 2-3 saptamani m-am despartit de prietenul meu. mi-a propus sa ramanem "prieteni cu benefici", pe moment am acceptat pentru ca tin la el si na mi-a arat si el ca tine la mine si am m-ai facut'o o data cu el. dar mi-a spus ca e mai bine pentru mine sa ramanem asa prieteni, si aseara m-am certat cu el si mi-a spus ca l'am facut pe la spate pentru ca am iesit in oras si l'am chemat si pe el si nu a vrut sa vina si eu nu i'am spus sa vina ca am eu bani, si mi-a spus ca l'am facut pe la spate si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu minesad nu stiu ce sa fac...va rog ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Din moment ce a zis sa ramaneti "pr cu benefici" e clar k nu tine l tine deloc si astea sunt doar scuze sa se desparta de tine. iGnoral numai vb cu el si in niciun caz numai accepta ce iti cere(pentru ca el cu sigurata de barfeste pe l spate dupa toate astea nu tu p el). NU esti singura fata care s-a despartit de pr ei sunt alti care au fost si 3 ani impreuna si s-au despartit ssi au trecut peste. TRebuie doar sa gasesti in tine puterea de a merge mai departe de a gasi alt pr, ceva ce iti place, sa te distezi.viata e scurta si trebuie sa mergi mai departe.NU iti pierde timpu DEGEABA. noroc:*