| BossMan a întrebat:

Uitati, ma ajutati cum sa imi fac o prietena? unde sa o gasesc, cum sa o abordez, dar cum sa o fac sa ma placa pentru ce suflet am nu pentru cum arat? cum ca mereu ma simt singur si, nu imi place, va rog, va rogg, sau dati-m vreun id de fata (voi fetelor, daca aveti 14 ani, si nu cont cum arata, da ne placem vedem noi, sau sh mai mare, dar nu mai mica de 13), va rogg, e ff naspa, nu mai vreau sa fakk niikk pe cont propriu, vreau sa fiu ca cineva, sa ma placa sh sa o plac, va rogg! dar ddin craiova, va rogg,

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Cand iti fac ochii ca girofaru, inima e la fel ca un motor in viteza a 3-a iar masina are 200km si simti ca cedeaza, bastonul e in forta, atunci e clar ca ai gasit persoana.

| ShowTim3 a răspuns:

oh go on adica iti dai tu saema singur cand trebuie sa iti faci o prietena, cum, unde sa o gasesti, cum o abordezi etc.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Dragule, esti mic.

dragostea vine singura.

tu doar trebuie sa iti dai seama...

| BossMan explică:

NORTON, ce ai zis uh nu are deloc legatura ca ce am intrebat

| BossMan explică:

Nu m-ati ajutat ca nimick, TPU e varza!

| mihay_8367 a răspuns:

In aceeasi dilema sunt si eu si inca mai caut dar incearca sa fii tu insusi si vei gasi o fata pana la urma...happy Bafta