| S3nZ a întrebat:

Sunt băiat si m-am certat cu cea mai buna prietena din cauza ca ea m-a lasat pentru iubitul ei. Desi nu voia asta, dar nu are de ales. Iubitul ei a încercat sa ne împace, dar am refuzat. Mi-am călcat pe orgoliu spunandu-i ca sa nu ma mai lase. Dar mi-a de inteles ca nu poate face asta chiar daca vrea sa o faca.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca ea vrea sa se impace cu tine atunci mai da-i o sansa. Ma gandesc ca a invatat din greseli si o sa aiba mai multa grija cum se poarta. Dar, inainte vorbiti deschis despre ce va deranjeaza unul la celalat si incercati sa schimbati asta.

| S3nZ explică:

Dar ea vrea dar nu poate din cauza ăluia.