| anonim_4396 a întrebat:

Uitati-va mai intai aici:http://www.tpu.ro/......are-pauza/
ei bine...pentru ca sunt putin timid si nu ii pot spune, m-amgandid in felul urmator:
1.mai intai intr-o pauza o chem in spatele bradului din curtea scolii.
2. apoi o prind de mana,si ii zic,,eu, t.t.t.t.t...
3. apoi fug undeva si astfel nu trebuie practic sa ii zic si ii dau de inteles mesajul.
voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Kabuto79 a răspuns:

Ioi esti foarte comic mailaughing. Deci fi atent
1. In caz ca te acepta si se face acel TAM TAM simtete mandru ea pentru tine este o mandrie este iubirea ta( probabil) nu te rusina.
2 Cand vrei sa-i spui cuiva ca o iubesti
spuneo in fata (nu uita nici o data asta)
3 esti destul de indraznet dar ai grija ai o varsta prea mica... la varsta ta se confunda prietenia cu dragostea
ps: Daca ai nevoie de ajutor si sfaruti din astea Kabuto_cosmin
cautama

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima5550121 a răspuns:

Ei bine, e ok, dar mai bine i-ai da de inteles ca vrei sa-i spui,, te plac ", din ce ai scris tu, ea se poate gandi si la,, te iubesc ", ceea ce e o aberatie la varstele voastre. In fine, ideea nu e rea. Dar nu fugi tare, ca sa te poata ajunge si sa-ti spuna,, Si eu " sau ceva gen.
Zbye!

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Mai bine o prinzi de mana si o ceri de nevasta

Răspuns utilizator avertizat
| ReYNoIoNuTzCs a răspuns (pentru Andrei2000454):

M-am uitat piciule ...eu am glumit cu raspunsul de mai sustongue
Ar trebui sa ii spui direct ca o placi si sa nu fugi