| Segrave1x a întrebat:

Uite am 12 ani 1.65m inaltime am o prietena draguta: dar nu stiu cum sa o fac sa stea mai mult cu mine chiar imi place de ea arata trasnet ( ca mine) asa puteti sa imi raspundeti please puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Sicer sa fiu poti sa o scoti si u prin oras sa ai mai multe gesturi de tandrete cu ea spune-i ca o iubesti dar cel mai mult scoateo frate din casawinkingiesiti cu prieteniiwinking

| Salamandra_6782 a răspuns:

Fii tu insuti happy

| Fatalbiscuit a răspuns:

Aoleo, copilul nu ii asculta.Lasa tandreturile pentru mai tarziu si alea alea. Stai calm la locul tau. Pai nu stiu, 12 ani, joacate mai mult cu ea, iesi la plimbare cu ea, fai cinste cu un suc la pliculet, incearca sa vezi si altceva in afara de aspectul fizic, sper ca intelegi.