| Flostar2010 a întrebat:

Uite vreau sa creez biblia sexuala si am nevoie de ajutor ca e greu am nevoie de ajutorul vostru eu va las ID-ul meu assassins_creed_22 si fundita dau la cel care ma ajuta mai mult OK. Aceasta biblie o sa ajute mai multe generati VA ROG sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce bbiblie si nu Coran? daca stai bine si-mi aduc aminte prima data am auzit despre sex de la ala batran a lu'al batran care era bunicu lu' taticu asta inseamna ca am ceva vechime in lae sexului, bazeaza-te pe mine

10 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Mda te-ai uitat la American Pie şi te iei după ei acum?

Lol.

T.

| BlueHusky a răspuns:

Nu crezi ca o poti numi totusi altfel?

| BlueHusky a răspuns:

Scuze am gresit. "nu", nu poti. pana si id-ul tau de mess e un plagiat.

| escroaca a răspuns:

rolling on the floor))) sfatul meu: impusca-te!

| HotChoclate a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la American piebatting eyelashes

| Niros19 a răspuns:

Biblia sexuala? Doamne lumea innebuneste de la o zi la altalaughing

| Eu.si.atat a răspuns:

Doamne,da chiar ca vine Apocalipsa!not worthy

| Petru_7202 a răspuns:

laughing rolling on the floor uitate la alt film, ca ai luat'o razana cu American Pie

| SayCheesexD a răspuns:

Da ce ii` aia? laughing Biblia Sexuala

| THC26 a răspuns:

Te hotarasc sa nu faci sau macar daca faci nu o mai numi "Biblie".