| Cineva_2400 a întrebat:

Ultimul contact sexual (protejat) a fost pe data de 22 Decembrie 2010. Iar menstruatia a venit exact cand trebuie, pe data de 31 Decembrie.Sunt ingrijorata pentru ca de ceva timp, ma doare foarte rau burta, si sunt deranjata. Dar nu imi vine sa vars (greata). Credeti ca este acesta un simptom al sarcinii? Multumesc.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Doar nu crezi ca in 12 zile, ai deja simptome de gravida. Ce credeai cand te-ai apucat de sex, ca e asa, doar placere? E bine acum ca stai cu frica-n san toata ziua? In acea perioada nu cred ca mai erai fertila, dar nu se stie niciodata.

Abh
| Abh a răspuns:

La ce te referi cand spui ca esti 'deranjata"?

| BrD a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa dai fuguta la farmacie, sa cumperi un test de sarcina (ceva in jurul a 15 lei), sa il faci si sa vezi despre ce e vb happy.

| 10011993 a răspuns:

Eu nu cred ca esti gravida!:* nu ai avea cum se mai intampla sa te simti rau!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu sunt simptome de sarcina, ci de toxiinfectie alimentara.

| 1micdamare a răspuns:

Sigur esti gravida cu carnea de porc si coca cola!

| LORICIK18 a răspuns:

Mai bine fa-ti un test, sau un control, scapa de indoieli.