| Sara2 a întrebat:

Ajutor sunt f ingrijorata, ultimul contact sexual l-am avut pe 20 mai, protejat cu prezervativ si verificat si NU era spart, iar pe 2 iunie mi-a venit menstruatia in cantitate si durata normala, azi dimineata am visat ca hraneam un hamster, si azi toata ziua am avut stari de greata, de voma (dar nu am vomitat) acum am fost la farmacie mi-am luat un test barza care a iesit negativ, de la ultimul contact sunt 24 zile, e posibil sa fiu insarcinata? nu inteleg de ce imi vine sa vomit...si nu pot manca

4 răspunsuri:
| chocco1995 a răspuns:

Calmeaza-te,nu esti inarcinata, ti-a venit menstruatia e cel mai important, nu te lua mereu dupa vise! ai avut stari de greata poate ai mancat ceva care te-a deranjat la stomac asta-i tot

| Cleaner a răspuns:

Şi ce legătură are hamsterul? laughing Stai liniştită că nu îţi creşte burta.

| Sara2 explică (pentru Cleaner):

Soareci si hamster in vis mi-a zis cineva ca inseamna sarcina de aia ziceam, acum nu stiu cat e de adevarat

| Cleaner a răspuns (pentru Sara2):

Nu te mai lua după toţi ezotericii!