| keepup a întrebat:

Umm.deci. Iubesc un baiat. un berbec.de aceeasi zodie cu mine.Si si el m-a placut stiu asta a recunoscutthinking insa dupa ceva timp s-a cam dus totul stiu ca inca ma mai place dar nu stiu ce sa fac.cum sa-l recuceresc:-s

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Discuta cu el. saluta-l tu in caz de nu faci asta. big grin te vei descurca cumva. incearca sa intri in discutii cu el. da-i de inteles iar ca il placi happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la el si incepi sa stai la vorbe pana cand intri in discutia amoroasa.