| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat pe care il cunosc de mai mult timp, nu prea vb cu el.Si totusi as vrea sa fiu cu el sau sa fim prieteni dar nu stiu cum sa fac.Cum as putea sa fac sa ma imprietenesc cu el? DAU FUNDA pentru cel mai bun raspuns! URGENT! Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Eu sunt baiat deci iti voi spune din exp. mea
mai intai pandestel cateva zile sa vezi cum se comporta
dupa aceea cauta lucruri pe care le aveti in comun si aplicale(adica vorbeste cu el despre aceste lucruri)
si daca va intelegeti puteti iesi la un suc dupa poate la o intalnire si tot asa
succesul de a deveni prieteni sau chiar de ati deveni uibit este garantat
dar ai grija
informeazate despre el si fii discreta ca el poate va afla
ei bine cam atat
daca nu este de ajuns sper sa primesti si un raspuns de la o fata
sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Pai. ai putea incepe pe site-urile de socializare. Ai putea face rost de numarul lui de telefon si sa-i trimiti un banc... fii putin ingenioasa, surprinde-l placut.

| MariaaCristinaa a răspuns:

Incearca sa te apropii usor usor de el, devenind prieteni buni si apoi totul vine de la sinebig grin