| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Un baiat care cred ca ma place se comporta altfel cu mine in trecut...se juca cu parul meu, ma lua in brate etc. dar atunci avea prietena.acum s. a despartit de ea si s-a schimbat si fata de mine. vorbeste cu mine si pe prietenos dar nu mai e la fel. oare ce simte pentru mine? sau ce crede. nu stiu. ce are el in cap stiu ca nu-mi poate zice nimeni. dar am nevoie de un sfat orice sfat,,, dau funda :X

2 răspunsuri:
| Adelina_7468 a răspuns:

Probabil baiatul de care vorbesti se simte frustrat acum din cauza intamplarii prin care a trecut. Baietii sunt foarte orgoliosi si nu vor recunoaste niciodata ca sunt raniti si au nevoie de ajutor. Ascund orice sentiment neplacut si astfel e mai greu sa treaca peste el. Parerea mea e ca ar trebui sa dai dovada de maturitate si sa-i dai de inteles, sa-l faci sa simta ca stii ce simte si prin ce trece. El acum simte o repulsie fata de toate fetele.

| happyvodka a răspuns:

Mmm...probabil e putin cam confuz... thinking