| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

Un baiat din scoala mea mi-a cam luat ochii si in pauza cand trec pe langa clasa lui sau pe langa el ne uitam unul la altul intens in ochi. L-am rugat pe un prieten bun de-al lui sa il intrebe daca ii place de mine, iar prietenul lui mi-a zis ca baiatul nu ma place. Cand l-am intrebat ce i-a zis nu mi-a raspuns. Prietenul baiatului de care imi place cam da mici semne ca m-ar placea si poate nu a spus adevarul, poate nici nu l-a intrebat...Cateva exemple de semne pe care le da prietetenul baiatului de care imi place ar fi ca i-a cerut id-ul unei prietene d-ale mele, altul ca niciodata nu a pierdut ocazia sa ma salute si ar mai fi ca ma priveste mai mereu, chiar daca sunt la zeci de metri departare.
Voi ce credeti? Ca ma place si din rautate nu a zis adevarul?
Astept raspunsuri love struck!

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Se poate ca prietenul lui sa te placa sau nu. Asta nu am de unde sa stiu. dar baiatul de care zici ca iti place: chiar daca lui i-ar placea de tine nu ar recunoaste. e orgoliul ala barbatescwinking incearca sa te apropii de el incetul cu incetul si in legatura cu prietenul tau incearca sa ii explici ca tii la el ca la un frate etc. sper ca ti-am fost de ajutor. dai fundita?:X:X

1 răspuns:
| kiduletsu a răspuns:

Hellaw sys love struck!happy S`ar putea ca prietenul baiatului de care`ti place sa te placa sau nu ti-a zis daca baiatul ala te place pentru ca e nesimtit sau probabil ca baiatul de care`ti place chiar daca i`a zis ca te place i`o fi zis prietenului lui sa nu`ti zica happy si probabil de aia ti-a zis el ca nu te placewinking! Acum nu stiu ca nu`i cunosc pe nici unul. Sper ca te-am ajutat totusi cu ceva desi dupa cum sti nu ma pricep la sfaturi.Ar trebui sa vorbesti cu amandoi baietii smug! D`ai funda?smug laughing Byeee sh succes :*!