| JustLiveYourLife a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru big grin : imi place de un baiatlove struck(cu care nu am vorbit niciodata, dar ne cuoastem din priviri ) si chiar nu stiu daca ma place sau nu (el stie ca il plac). Marog era o colega de-a lui care mi-a spus ca ma place, dar totusi. Sa va povestesc o faza... el are un prieten foarte bun (si normal ca si el stie ca il plac pe baiatul respectiv ) cu care se plimba in fiecare pauza. Eu eram in fata clasei mele si ei au trecut pe langa mine si cand erau in dreptul meu, prietenul sau ii spune baiatului pe care il plac : Mai uite-o pe fata aia care te place! La care Andrei(asa il cheama pe baiatul de care imi place)imi zambeste. Ce credeti ma place? Si va mai spun o faza intr-o zi eram pe hol si un coleg de-al meu m-a impins intentionat si am intrat intr-o fata (marog, mi-am cerut scuze si din astea big grin ) iar pe hol la cativa metri era Andrei si a vazut intamplare, iar a doua zi cand a trecut pe langa colegul meu, l-a impins fara sa zica nici un cuvant. Deci, ma place sau nu voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Sigur ca te place! POti sa incepi sa te imprietenesti cu el sa va cunoasteti si din astea...

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic ca te place!happy
Succes!

| LuckyboyRO a răspuns:

Dap, te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place happy
Zambeste-i si tu si vezi daca iti raspunde.

| miky_2384 a răspuns:

Eu red ca da,... daca tia atras aentia, tia zimbit, si tea mai si aparat, atunci e ceva la mijloc, succes!