| backback a întrebat:

Am baut cam 2 sticle de bere...ce sa fac sa imi revin cat mai repede?

9 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Daca ai fi intr-o stare asa grava, atunci nu ai mai fi putut posta intrebarea pe site, mai ales s-o scrii corect..vaivai happy Esti sigur ca nu 2 pahare?laughing

| VadTot a răspuns:

OCeasca De Cafea cu sare!

| Woodenpints91 a răspuns:

Păi de la 2 sticle nici n-ar trebui să ameţeşti...doar dacă ţi le bagi în venă.

| Xtadelo a răspuns:

Somn usor. happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Lol, te ameţeşti de la 2 sticle de bere?

| ツDiana a răspuns:

Sa te culci. happy

| Quanah a răspuns:

Si varianta cu somnul este buna, dar de asemenea poti incerca cafeaua tare "indulcita" cu sare, sa mananci lamaie, daca ai varza murata poti bea zeama, poti bea si bors. thinking

| IknowEvrthing a răspuns:

Supradoza de vise.....TPU corecteaza singur intrebarile.Like a Boss.Incearca cu castraveti murati.vb ft serios