| brunett3 a întrebat:

Un baiat imi spune despre o fata ca o uraste si ca e crva dar el ii da palme peste fund laughing) si o "jigneste" asa in gluma.

credeti ca o place? Adica fata aia e cea mai buna prietena a mea si ar fi fain sa fie cu baiatul ala ...insa credeti ca el o place? Adica vb urat despre ea dar ii da palme la fund laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal la cap omul ala

| Romancutza a răspuns:

Baiatul acela sigur nu este un baiat potrivit pentru prietena ta, nu o place, incearca doar sa se baga si el in seama.

| AndaWest a răspuns:

E foarte probabil pentru ca baietii au un limbaj ciudat la ei da inseamna nu, ca e crva inseamna ca e mort dupa ea si tot asalaughing

| AikkoxD a răspuns:

Stii cum se spune. "Oamenii care se cicalesc inseamna ca se iubesc." Aici ma refer la baiatul ala. Daca o cicaleste pe respectiva, inseamna ca o place, dar nu vrea sa recunoasca, sau vrea sa iasa in evidenta. Sau poate e atras de fundul ei. laughing
Daca respectiva i-ar spune in fata ca il place, sigur nu i-ar mai da palme la fund. Nu pot sa spun ce ar fi mai bine, sa fie impreuna sau nu, fiindca nu-i cunosc, dar preferabil ar fi sa-si spuna fiecare ce gandeste, si singuri sa decida ce vor sa faca.

| valyalexia a răspuns:

Face asta doar sa iasa in evidenta asa ca daca ea incearca sa ii spuna ca il place nu o sa mai faca asta si se vor "combina":X:X:X

| LoOran_1745 a răspuns:

O face "curva" in gluma? Serios?!
Baieti nu dau palme peste fund cand plac o fata, o vrea si el odata asta e totwinking
Cand ii mai da palme peste fund si o jigneste sa il pocneasca sa o tina minte toata viata!

| shnel a răspuns:

Hmmm cred ca urmareste ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde... Poate sa nu o placa deloc si sa incerce sa o sacaie, sa o enerveze, poate sa fie atras de ea dar sa nu aibe curajul sa ii spuna, mai ales ca a vorbit asa despre ea si acum ii este rusine sa dea inapoi. Eu sincer cred ca o place... dar sa nu exageram (adica nu ca o place la nebunie. pur si simplu ar vrea sa fie cu ea) Sa aibe grija la el, si sa nu ii spuna direct ca stie ca o place.
fundita?big grin big grin big grin