| BRUNETACIOCO a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca, ma place si pe mine adica daca i fac ceva nu imi face nimic dar daca altcineva face ceava se ia de el sau de ia si mia tot dat palme la fund si la altii vorbeste urat fata de mine voi credeti ca ma place sau isi bate joc de mine?

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Simplu baietii sunt de multe feluri... Sunt mai multe moduri prin care iti poti da seama daca acest baiat te place, asa cum ti-am raspuns si mai devreme poti sa il iei de mana sa vezi ce simte pentru tine, uita-te in privirea lui cand faci asta. acorda-i o clipa sa iti spuna ceva. orice. asftel e cel mai usor sa vezi ce ar fi acel ceva ce si-ar dori sa iti spuna.