| alisalis11 a întrebat:

Un baiat ma suna mai mereu si degeaba ii spun ca am prieten tot continua! Ma intreaba intruna lucruri personale despre prietenul meu si imi zice ca daca il gasescte il bate. Oare acest baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| Mosternag159423351 a răspuns:

Sigur ca da, e ahtiat, innebunit dupa tine, mai degraba gelos pe baiatu cu care esti indragostita. IGNORA-L

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Te place si se oftica. Daca stii cine-i baiatul ala care te suna, iti zic sa-l bati inainte, ca sa nu pateasca cineva altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Te place, dar nu te iubeste.
E mai degraba gelozie, e gelos pe iubitul tau.
Spune-i sa te lase in pace, pentru ca ai prieten si nu are rost sa mai vorbeasca cu tine.
Totul e in zadar, inima ta ii apartine altcuiva si nu lui!
Bafta happy!

| Alissa11 a răspuns:

LOL! te place!

| LostYou a răspuns:

Vrea doar sa faca sex cu tine, atata totlaughing. Poti sa-l ignori...

| dinupatriciu22 a răspuns:

Da te place

| dinupatriciu22 a răspuns:

Nu te place fa de corpul dau ii place ca cred ca esti buna...eu te plac...laughing))