| mankovskis a întrebat:

Un baiat mi-a zis ca a făcut sex o ora jumate încontinuu fără sa-si dea drumu decât o dată. Este posibil?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, barbatii se abtin cat vor ei. O sa vezi, ca uneori iti doresti acte sexuale lungi, blande, romantice, in care sa va bucurati de fiecare senzatie si care vor dura ore intregi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar exista multi barbati care in decursul timpului, adica in ani si ani de activitate sexuala continua, au reusit sa acumuleze si sa dobandeasca experienta sexuala necesara incat sa poara sa-si coordoneze, controleze si sa-si retina ejacularea atat timp cat doresc ei. Bineinteles ca aceasta performanta destul de greu de obtinut nu este specifica varstei adolescentine. Chiar si multi barbati tineri aflati in primii ani de viata sexuala, intensa, activa, nu reusesc sa-si controleze ejacularea decat doar in cazuri rare. O astfel de reusita pentru a deveni posibila necesita de regula mai multi ani de convietuire in cuplu. In concluzie, DA este cat se poate de posibil. Multa sanatate!

| Holiday a răspuns:

Bineinteles ca este posibil...Problema majora nu este intarzierea ejacularii ci conditia fizica necesara pentru a face sex atat. Din punctul meu de vedere sunt de preferat doua reprize de 20-30 minute cu finalizare, cu ceva pauza intre ele, decat una de o ora jumatate.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Minte-minte-minte! chiar daca Brigaela isi doreste un asa barbat, este doar o utopie

| HazelEyes77 a răspuns:

Se lauda si el ca sa dea bine la gasca iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Alexandru250201 a răspuns:

Cred ca minte, mai mult ca sigur

| Negoiu a răspuns:

Este posibil, dacă suferă de ejaculare întârziată. Un act sexual normal durează între 3 şi 30 de minute. Probabil multe fete (femei) nu-şi doresc 30 de minute.

| Darky142 a răspuns:

Salut, da se poate există exerciți care te ajuta la auto-control, totul este să-ți concentrezi mintea și să te aptii de la extaz dar în această tehnică este doar de a-ți mulțumi partenera.
Toate cele bune!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Darky142):

Fals; cunosc si practic sexul tantric

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da pai aia cat Uniunea Sovietica(Brigaela), cine naiba ar lua-o sa o reguleze o ora jumate ma omule?laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Camuflaj2017qp):

Brigaela este o femeie superba din toate punctele de vedere; poza este fotosopata ca sa nu se dea la ea toti marlanii