| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a întârziat menstruația 7 zile, am făcut 2 teste de sarcina de dimineața (unul in a 2 a zi de întârziere și unul ieri) au ieșit ambele negative
Am întreținut contactul sexual pe data de 9 Iulie, neprotejat dar fără sa-și dea drumu...
E posibil sa fie vorba de o sarcina? Testele sa fie fals negative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu ne putem pronunta. Pentru a da un verdict, ne trebuie filmarea. De unde mama dracului sa stim noi ce-ai facut tu in dormitor sau unde te-ai cotait? Puneti intrebari total idioate.

| Anonim99990 a răspuns (pentru ywar):

Am cerut ajutor, nu vorbe urate. Încerca sa fii politicoasa, ca nu ti-am dat in cap... poți sa evita întrebarea, ok?!

| Savina23 a răspuns:

Buna! Cand ai avut ultima menstra? Daca testele arata negativ ambele, inseamna ca nu esti! Din 9iulie si pana acum e o luna si jumatate.