| crazycrazy89 a întrebat:

Un baiat pe care il stiu de ceva timp, dar cu care nu prea am discutat, zilele trecute mi s-a intamplat ceva foarte grav, iar el mi-a fost alaturi.
Prietena mea a vb cu el si a spus ca ma place, el spune ca ma place si prietenilor lui cei mai buni, dar mie nu vrea sa-mi zica.
Voi de ce credeti ca nu vrea sa-mi spuna?
Apropo eu sunt vedeta scolii si pana acum am respins foarte multi baieti care au vrut sa fie cu mine. Oare asta sa fie motivul? Sau sa fie altul?

Răspuns Câştigător
| xBianca333x a răspuns:

1.Poate O fi motivul tau, 2.Este timid si ii este rusine, 3. Ii Plashee de tine si de o alta persoana si nu stie cu care sa fie laughing, 4. Poate stie ca nu il placi, 5. Poate mai asteapta sa vada daca il placi!

| crazycrazy89 explică (pentru xBianca333x):

Dar tu ce crezi ca ar tb sa fac eu ca el sa aiba curajul sa-mi spuna? de o alta persoana sigur nu-i place pentru ca a parasit-o pe iubita lui pentru mine

| xBianca333x a răspuns (pentru xBianca333x):

Multumesccccccc Mult de tot kiss

| xBianca333x a răspuns (pentru crazycrazy89):

Fa-te ca il placi putin sau incearca sa fi eleganta si se va da singur de gol pentru ca ar sa spuna:wowww arati foarte bine sau alte complimente sau gaseste un loc in care sa il intrebi...Eu asa zice varianta 2 sa o incerci

| crazycrazy89 explică (pentru xBianca333x):

Nu ai pentru ce! As vrea sa te adaug in lista de prieteni de pe T.P.U.Multumesc si eu pentru sfaturi.

| xBianca333x a răspuns (pentru crazycrazy89):

Nu ai pentru ce!kiss big hug De aceea se Numeste acest site Toti Pentru Unu! Trebuie sa fim mereu uniti si sa ne ajutam la bine si la greu chiar daca nu ne cunoastem in viata reala...

| crazycrazy89 explică (pentru xBianca333x):

Da, asa este!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna! Este foarte posibil sa fie asta motivul..Sau este el timid si se gandeste ca ''s-ar face de ras'' spunandu-ti asta..si ca il vei refuzahappy

| computerizatul a răspuns:

Pai..Mai inati de toate cum e baiatul? (timid, macho-man, dur, putin din toate etc.)

| crazycrazy89 explică (pentru computerizatul):

Pai el este enul de baiat timid care sta foarte mult printre fete, iar fetele cu care sta nu prezinta interes pentru el, cu mine nu prea sta ne intalnim foarte des prin scoala si atunci ma intreaba multe chestii si mai vorbim de una alta.intelegi? cam asa este

| computerizatul a răspuns (pentru crazycrazy89):

Pai atunci cred ca te place, dar nu stie cum sa iti zica si ii este teama ca il vei respinge si ca vei rade de el. Inteleg perfect. Si eu sunt tot cam asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeta? i-auzi domnule, interesant

| SweetDreams a răspuns:

Ce clasa ziceai ca esti?laughing)