| Adinnutza a întrebat:

Hei am renuntat la unii baieti si acum sunt foarte indragostita de un baiat de la mine din bloc. O prietena vrea sa ii spuna ca imi place de el si daca vrea sa fie cu mine dar i-am spus sa mai astepte.se uita la mine si intr-o zi afara o fata s-a sprijinit de el si i-a zis ca se sa dea de pe el ca nu a facut scoala de sprijin. Zilele trecute m-am sprijinit si eu de el ca sa ma pot uita la niste poze si nu mi-a zis nimic. Ce sa fac? fundita va pup

2 răspunsuri:
| andreea_4134 a răspuns:

Daca te-a lasat sa te sprijini de el nu inseapna neaparat ca te place. Spune-i prietenului lui sau prietenei tale sa il intrebe daca te place sau daca te considera draguta, iar daca va zice ca da, atunci vine si intrebarea: "Si vrei sa stai ca ea?"happy

sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| MrSpooky a răspuns:

Te placetongueEu zic sa te imprietenesti cu el sa il cunosti mai bine si o sa reusesti sigur.(ceva de genu am patit si eu cu o fata)care ma placea...tot timpu cand ne intalneam ma saluta cand aveam ceva probleme ma mai incuraj...Era mai grijulie cu mine decat era maicamea.Si pana in ziua de azi e iubyta meatongue

Bafta!