| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat simte momentul in care se rupe himenul unei fete daca el foloseste degetul? Intreb pentru ca prietenul meu m-a dezvirginat (cu degetul) si stia ca nu vreau

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un baiata nu simte nimic, cand iti rupe tie himenul, fiindca nu-i corpul lui.
Dar este vina ta ca i-ai permis sa te atinga la pasarica, putand sa te defloreze (rupa himenul).

| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori DA, poate sa simta ca membrana/pielita s-a rupt, insa numai in cazul in care himenul are o constitutie ferma, robusta /groasa. In astfel de situatii de regula se produce si o sangerare care poate fi mai slaba sau mai abundenta. Iar in carurile in care membrana himen este subtire sau foarte subtire din nastere, in acel caz acea pielita/membrana se poate fisura sau rupe foarte usor si in astfel de cazuri, baiatul care-si masturbeaza partenera intravaginal prin ''degetica'' NU va simti efectiv nimic in acel moment in care se produce procesul de deflorare a ''pasaricii''. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Depinde.
Dar dacă a băgat numai degetul, atunci doar te-a deflorat. Dezvirginată ai fi fost dacă pe urmă băga și plua.

| NotNamed a răspuns:

In unele cazuri poate sa simta. Depinde de himenul fetei pe care o penetreaza. De exemplu daca ai un himen rigid si stramt o sa ii intre penisul pe jumate si dintr.o data va simti cum ii intra toata iar atunci va stii ca ti la rupt.

| tatirazvi9 a răspuns:

Dosar penal bafta cO aie

| 13amaliaaa a răspuns:

E corpul tau, nu cred ca putea simți