| DracusorImpielitat a întrebat:

Daca la fete se rupe himenul, la baietii ce se rupe?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_6680 a răspuns:

La baieti se rupe ata.
Frenul sau aţa penisului- reprezinta o bucata subtire de carne care se afla pe partea inferioara a penisului si uneste corpul acestuia de gland pe o lungime de aproximativ 1 – 2 cm

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ața, asta se rupe la băieți!
Pa, pa.

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

I se rupe ''ata'' de la cocosel...hi hi hi.

| mona a răspuns:

Ata

| pepe a răspuns:

Aţa.

| Scherimuvi a răspuns:

Ata

| Scherimuvi a răspuns:

El are acolo jos o ata care este prinsa de... si dupa ce se dizvirgineaza se rupe acea ata

| Alice1122 a răspuns:

La unii creierul dacă gândesc

| enverhoxha a răspuns:

Nu, dragă, bărbaţii şi femeile nu sunt cu adevărat "egali". Bărbaţilor nu li se rupe neapărat şi lor ceva, decât la figurat...

| a1doru a răspuns:

Baietilor li se ''rupe'' p... rolling on the floorrolling on the floor

| Alexandra_6680 a răspuns:

@fumarel : preputul nu este ata. Preputul este pielita care acopera penisul, iar ata am spus mai sus ce este.
@Catalin : nu este obligatoriu ca sa se rupa ata la primul contact sexual. Sunt cazuri in care au trecut ani pana s-a rupt ata, iar la altii nu s-a rupt niciodata

| Feliciann a răspuns:

Ata se rupe si la baieti. apropo la mine nu s-a rupt inca happy

Gasesc vreo fata care sa vrea sa mi-a rupa cumva? id capelinu

| yoelidutza a răspuns:

Se rupe ața

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti se rupe prputul.adica ata.firul acela de carne ce tine pielea legata de gland.

| florinflorin14 a răspuns:

Doar la unii barbati se rupe asa numita ata