| Kim002 a întrebat:

Care este diferenta dintre o vrogina si una care nu mai este?
Adica ce simte un baiat cand o face cu unu vargina? simte cand i se rupe himenul?

este doar din curiozitate happy
funda

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

O prostie psihologica. Daca pui in balanta chinuiala si ce urmeaza (daca e cazul) si mandria aia tampita ca ai fost primul acolo, aproape ca nu se merita.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Se simte mandru ca el e primul, ca i se daruieste lui!
Nu stiu daca simte cand i se rupe himenul, dar simte cat e de stramta!

| Aanyaa a răspuns:

In ziua de astazi barbatii nu mai cauta virgina pentru a fii "mandrii" ci cauta fete care au cat de cat experienta