| cristina_3212 a întrebat:

Un baiat statea intr-un bloc vizavi de mine cu chirie. Mie mi-a placut de el.Cred ca si lui de mine, doar ca era timid si i-a fost rusine de mine sa imi spuna.Cand ne-am certat ultima oara i-am spus ca nu mai vreau sa il vad niciodata. S-a intamplat.Propietarul unde el statea cu chirie a dat casa spre vanzare si el a trebuit sa se mute foarte departe de noi.Acum mi-am amintit vorba aceea care spune"ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se intample". Imi este foarte dor de el si nu stiu. ce sa fac?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei ce sa faci!
Sa-l cauti, sa-l gasesti si sa va impacati!
Crezi ca tu lui nu-i lipsesti?
Distanta nu poate desparti doi oameni care se au dragi...

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,pai daca ai id lui,ati putea sa va intalniti,sau daca nu fa rost de id d numar, si daac nu puteti sa va intalniti, macar sa vorbiti!

| chipanoo a răspuns:

Asteapta sa iti treaca