| brunett3 a întrebat:

Un baiat vrea sa fie cu mine. Iar eu i am zis ca saptamana viitoare o sa fiu cu el asa "de proba" laughing sa vedem cum e.Acum m a intrebat pe mess daca ma supar ca s a pus cu o alta fata si el tot vrea sa fiu cu el saptamana. viitoare straight face
Vi se pare normal? Sa fi cu doua deodata si una dintre ele sa stie asta? tongue

4 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Wa.macar a fost sincer! dar din punctu meu de vedere e aiurea

| BellsC a răspuns:

Nu prea, asta da de inteles ca nu te place... din moment ce i-ai zis ca saptamana viitoare ii spui. el s`a combinat cu alta.straight face deci la proba* a picat.

| adela93 a răspuns:

E perfect normal.

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Daca ii placea de tine cu adevarat...nu se combina cu alta fata