| anonim_4396 a întrebat:

Un fost iubit mi-a spus cum ca s-ar fi dat o lege prin care ginecologii ar fi obligati sa spuna ca esti virgina pana implinesti 18 ani, chiar daca ti-ai pierdut virginitatea. E adevarat sau?

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Deci parerea mea e ca :
-Iubitul tau tia propus sa faceti sex.
Tu ai zis ca nu vrei ca o sa afle ai tai. sau. in fine
-Si el repede o bagat minciuna sa vada daca-i merge happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate exista o lege care sa oblige pe cineva sa minta, mai ales un medic legat de un pacient. Este evident o minciuna si inca una absurda. Cred ca iubitul tau a vrut sa-si bata joc de tine.

| Азбука a răspuns:

Bineinteles! Aceasta lege a fost data doar si numai pentru tine. laughing
Asa ca mergi cu incredere, mamica ta nu va sti adevarul niciodata.

| stef87 a răspuns:

Vrea sa te reguleze

| rox13yy a răspuns:

Eu nu cred ca este adevaarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fatalaughing)) asta a vreau sa isi bata joc de tine!laughing)