| Alex a întrebat:

Un prieten al meu s-a cunoscut o fata pe internet. El s-a intalnit cu ea de 3 ori. Dupa 3 intalniri, cum e relatia intre un baiat si o fata? Ei se tine de mana si se saruta pe buze? Ea e de "moda veche". Ce parere aveti despre fete de "moda veche"? Ea a zis ca nu cauta jumatatea pe internet. Ce parere aveti despre acest caz? Fata este indragostita de el sau nu? Pentru ea, el este un bun amic sau viitor iubit? Ei vorbesc in fiecare zi pe internet si la telefon. Ea il tine de brat ca sa nu cada, e un semn bun? Cand se intalnesc ei si cand se despart, se pupa pe obraz, e un semn bun? El cum trebuie sa se comporte in viitor? Ce a vrut ea sa zica ca ea este de "moda veche"? Pana la urma, care e situatia?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata nu e usuratica si,deja,din punctul ei de vedere si-a incalcat unul din principii,intalnindu-se cu un baiat cunoscut pe net.
Prietenul tau trebuie sa-i fi placut intr-adevar mult ca sa ajunga sa se intalneasca cu el,prima oara.
Si,in mod sigur continua sa-l placa mult daca au continuat sa se vada,in asemenea cazuri,prima intalnire e hotaratoare.
I-a facut o impresie buna initial,pe net,dar cand s-au intalnit prima oara impresia buna ar fi putut sa se stearga, sa se piarda si nu s-a intamplat deloc asa, ei continua sa se vada!
Asa ca, daca fata a acceptat sa il vada, acum doreste sa fie curtata si inconjurata de toata atentia pe care o are un baiat pentru fata care ii place.Respectiv,flori,complimente,timiditati si cuvinte calde.
Daca prietenul tau a reusit sa o convinga sa se intalneasca cu el, va reusi sa se apropie de ea ramanand corect, prin tandrete si gesturi elegante, asta doreste o fata de "moda veche".
Sinceritate, fidelitate si putere de convingere.Si vor fi bine.

| neutrino a răspuns:

Daca deja se saruta, a patra zi ce fac? Probabil sex, si a cincea zi se despart, pentru ca nu mai au ce face.

| GeorgyGirl a răspuns:

Eu zic ca ea nu e sigura inca ce isi doreste dupa trei intalniri sa se sarute sa se tina de mana mna ce sa zic mai nou unii de la prima intalnir direct se bazeaza pe sex deci un inceput bun dar daca vrea sa i fie cu adevarat iubita sa vorbeasca cu el si sa i spuna ori astepti sa ma decid ce vreau de la tine ori o terminam acum pentru ca daca o tine tot asa i va face iluzii si el va ajunge sa tina la ea apoi il va lasa pentru ca ea nu era sigura de ce vrea si acum vrea sa fie cu altul deci mai bine sa o intrebe ce isi doreste de la el.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Fata vrea FLori, Scrisori, Implicare, Rabdare si multe alte EFORTURI!

| SyndicateX a răspuns:

Nu e de moda veche ce e cu prostia asta? daca fata nu e usuratica e de moda veche? E normal ce zici tu acolo, nu are incredere in el deoarece la cunoscut pe net, nici macar nu trebuia sa se intalneasca cu el, relatiile astea legate pe internet sunt prostie pentru ca ambi mint legat de unele aspecte din viata lor si cand se afla se ajunge la despartire si suferinta. Mai rau pentru este sa dea peste un baiat care vrea doar sex de la ele, asa cum banui ca este tampitul tau prieten.

| Dxpro a răspuns:

In cazul de fata, fata este destul de retrasa... daca prietenul tau nu se gandeste ca ce poate sa insemne "de moda veche" ar trebui sa se intalneasca mai des... dupa trei intalniri nu poti fi altceva decat amic.
Explicit dupa situatia redata mai sus.

| TheCuttter a răspuns:

Serios? si pe ce site a cunoscut prietenul tau o fata OK! as vrea su eu site-ul! pm mehappy