| Cherry a întrebat:

Un rasp plz am o catelusa de 2 luni, azi am luat`o, mi-a spus ca este vaccinata si deparazitata.Am pus-o sa doarma in baie, i-am facut culcusi dar cam cherlaie, este normal nu? Si mai dati-mi cateva sfaturi despre catelusi... daca va mai trebuii sa fac vaccinuri. ce si ce nu trebuie sa manance.etc. mss:X:X dau fundita.

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Este normal sa cherlaie pana se obisnuieste cu locul. ai grija sa ii dai sa manance la timp, dar mai bine ai intreba si un medic veterinar. app sa nu ii dai orice sa manance.

2 răspunsuri:
| BESTNICK a răspuns:

Eu zic sa o, obosesti bine si sa nu o lasi sa doarma iar cand te pui la somn pune-o si pe ea si vezi ca nu mai face asa si dupa aia se va obisnui sa se puna la ora aia la culcare fara sa chitaie

| Densis a răspuns:

De obicei e bine sa nu-l inveti pretentios. nu numai pedigree sau oase dai alternativ.