| NicK93x a întrebat:

Un sfat : cum ar trebui sa te porti ca baiat cu o fata pentru a nu ajunge in friend zone?

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

In cazul meu asta nu tine de comportamentul baiatului. Daca pe mine ma atrage caracterul sau simt ceva atractie pentru acel baiat nu are cum sa ajunga in friend zone laughing Daca eu pur si simplu nu sunt atrasa de genul lui, poate de aspect, de felul in care abordeaza anumite subiecte sau situatii, atunci ajunge din start acolo laughing Fiecare fata are un anumit gen, poate mai multe tipuri, si daca nu te incadrezi nu pot decat sa ajungi in friend zone laughing

3 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Probabil sa ii arati ca o placi? Ca presupun ca sunteti in zona de iubiti.Deci fi ca un iubit cu ea, sau sunteti deja, nu stiu. Comporta-te frumos cu ea, da-i atentie, alint-o, joaca-te cu ea, chestii de genu, pup-o. Daca te place si ea, sigur nu o sa ajungeti in zona prieteniei, intelegi? Si daca iti place de ea, arata-i, cum iti zisei mai sus, si fa-o sa inteleaga ca o placi ca iubita, si poate si ii spui ca vreti sa fiti impreuna. Tu stii, nu ai spus prea multe.Succes!

| Daniela300 a răspuns:

Ce aveti toti cu friendzone?

| Simplepickup a răspuns:

Fa ți intențiile cunoscute.