| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte un baiat cu o fata daca ajunge in Friend Zone? Adica, in timp sa fie impreuna

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Uite ce zic eu. Comporta-te frumos cu ea, alint-o, fi atent la ea, incearca sa o asculti, intelegi, sa te joci cu ea cand iesiti: in parul ei, sa o pupi pe obraz, frunte, sa o iei in brate, sa arati ca-ti pasa de ea si ca iti e draga! Daca si ea iti raspunde cu aceeasi moneda inseamna ca te place! Dar numai tu poti stii asta! Din comportamentul ei! Daca e mai retrasa, dar nu TIMIDA, ci retrasa! Adica nu vrea toate astea, sau daca simti ca ea chiar nu vrea o relatie, nu mai insista, sunt destule fete! Eh, pai cam asta poti face! Ca sa vezi daca si ea vrea sa avansati! Succes.

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Mie mi-a mers mai bine cand m-am purtat cu femeile ca si cau niste tarfe chiar daca nu meritau asta
de cat atunci cand m-au pus sa vand aparatamentul parintilor ca sa le dau lor bani ca sa se culce cu mine
si dupa ce banii sau terminat gata fi femeia s-a dus la altul si parintii au ramas fara apartament pentru ca eu l-am dat pe o femeie

| addda2a a răspuns:

Iesi cu ea in diverse locuri, alint-o, imbratiseaz-o pup-o pe obraz, spune-i cuvinte frumoase si spune-i ca o placi.Insa ea daca tot nu te place atunci nu ai ce face. Bafta

| CelTimid321 a răspuns:

Daca fete-i nu ii place de baiat, adica nu il poate vedea mai mult decat un prieten, fata il baga in friend zone fara alte comentarii si acolo o sa ramana.
Ar mai fii solutia ca baiatul sa nu se apropie de fata indeajuns de mult ca aceasta sa il considere prieten, caci daca aceasta l-a adaugat un friend zone acolo va ramane.