| nicoleta01 a întrebat:

Un sfat urgent pls mi-am decolorat parul cu palette e20din saten inchis si la radacini 1 cm sunt blonda acum nu se vede pentru ca am volum dar totusi...si cateva suvite restul este un ciocolatiu se vede ca si cum mi.as fi facut suvite de blond unele portocalii si ciocolatiu si nu imi place asa e prea curcubeu, ma gandeam sa ma fac cu palette color& gloss ciocolatiu(fara amoniac sa nu-l mai distrug)il va mai uniformiza cat de cat sau sa il fac saten inchis inapoi? plss. sau voi ce imi recomandati mersi si scuze greselile ma grabesc :-s(scuze pentru categorie dar in alta parte nu rasp nmnlaughing

1 răspuns:
| bebin a răspuns:

Iti recomand un frizer. Ii spui se te ia pierdut in fata.si regasita prin alte meleaguri. Sau poti sa tunzi doar portiunea aceea blonda care nu iti place ( partea de la radacina) si o sa fie ok. Succesuri!