| nicoleta01 a întrebat:

Un sfat urgent pls happy mi-am decolorat parul cu palette e20din saten inchis si la radacini 1 cm sunt blonda laughing acum nu se vede pentru ca am volum dar totusi...si cateva suvite restul este un ciocolatiu se vede ca si cum mi.as fi facut suvite de blond unele portocalii si ciocolatiu laughing si nu imi place asa e prea curcubeu, ma gandeam sa ma fac cu palette color& gloss ciocolatiu(fara amoniac sa nu-l mai distrug)il va mai uniformiza cat de cat sau sa il fac saten inchis inapoi? plss. sau voi ce imi recomandati mersi happy si scuze greselile ma grabesc :-s

2 răspunsuri:
| Lavii_3618 a răspuns:

Eu zic sa-l faci saten inchis inapoihee hee

| opium a răspuns:

Palette au cele mai proaste vopsele-decolorant.Sfatul meu e sa mai astepti cateva zile-vopseaua nu prinde pe parul proaspat decolorat. Apoi incearca cu o vopsea permanenta,de exemplu L´óreal Preference sau mai ieftin Syoss(cele semi-permanenente,cum ar fi color&gloss nu prind deloc). Poti sta linistita,chiar daca e permanenta, nu ataca parul. Problema ta se poate rezolva usor, doar sa alegi produse usor mai calitative.(palette iese din start din discutie). Succes!